Přihlášky

Přátelé – přihlášky na 16. ročník EURO HER DOKSY budou otevřeny 1.4.2019

Sledujte webovky a facebook 🙂


14.8.2018 – PŘÁTELÉ, OMLOUVÁME SE ZA VÝPADKY PŘIHLÁŠKOVÉHO SYSTÉMU, BĚHEM DNEŠNÍ NOCI MIGRUJEME K JINÉMU PROVIDEROVI, TAK SNAD UŽ BUDE VŠE V POŘÁDKU, DÍKY ZA TRPĚLIVOST A POCHOPENÍ.


Způsob přihlášení je přehledně popsán v přihláškovém systému.

.. A PROTOŽE JE K 1.7.2018 JEŠTĚ 9 MÍST VOLNÝCH, PRODLOUŽILI JSME TERMÍN PRO PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KONCE ČERVENCE 🙂 

Fotky a platby se schvalují ručně, takže pokud se schválení neobjeví hned, neznamená to, že je něco špatně, ale je možné, že jsme se k tomu ještě nedostali.

Administraci vlastní přihlášky provádíte po přihlášení do systému, přihlašovací hesla obdržíte mejlem po odeslání přihlášky z webu.

Platba startovného musí být připsána na náš účet 9968337001/5500 do 30.6.2018, VS obdržíte mejlem.

Upozorňujeme, že systém kontroluje splnění podmínek pro přihlášku, „hraniční“ ročníky zkontrolujeme podle dodané kartičky pojištěnce.

Kartičku pojištěnce člena týmu, který splňuje „podmínku věku“ zašlete mejlem na novakova@www.eurohrydoksy.cz – v předmětu uveďte VS týmu, název týmu

Do konce 7/2018 bude k dispozici ke stažení „prohlášení zákonných zástupců“, které je nutno doložit u soutěžících do 18 let.

Náhradníci:

Týmy, které se nedostaly do startovky díky omezení počtu startujících týmů na 132, jsou zařazeni do náhradníků.

Náhradníci mohou doplnit soupisku a fotky (doporučujeme), ale zatím NEPLATÍ startovné, k platbě by byli vyzváni v případě, že se dostanou do soutěže.

Follow